Meras R. Račkauskas kviečia į „Maltiečių sriubos“ akciją

Gruodžio 12 d. 10 val. Laisvės a. vyks jubiliejinė, dešimtoji socialinė akcija „Maltiečių sriuba“. Miesto gyventojai ir svečiai kviečiami pasivaišinti simboliu tapusia sriuba ir taip prisidėti prie maltiečių pagalbos seniems bei vienišiems žmonėms.
„Ši akcija – puikus būdas atkreipti dėmesį į šalia esantį ir taip stiprinti bendruomeniškumą. Tik matydami kito sunkumus ir kartu juos spręsdami, sukursime tvirtą bendruomenę. Todėl kviečiu panevėžiečius aktyviai dalyvauti „Maltiečių sriubos“ renginiuose“ – kviečia meras Rytis Račkauskas.
Gruodžio 12 d. Laisvės a. meras R. Račkauskas padės pilstyti sriubą ir kvies panevėžiečius nelikti abejingus šiai iniciatyvai. Taip siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į vienišų, senų, sunkiai sergančių žmonių padėtį ir pagalbos jiems reikalingumą.
Akcija „Maltiečių sriuba“ gruodžio mėnesį vyksta 30 Lietuvos miestų. Centrinėse jų aikštėse maltiečiai savanoriai dalina sriubą ir kviečia praeivius simboline auka paremti labiausiai vargstančius mūsų visuomenės narius.
Panevėžio maltiečiai mieste veikia jau daugiau kaip 20 metų. Šiuo metu jie globoja 66 senus, vienišus, sunkiai sergančius panevėžiečius, kurių ne vienas turi sunkią negalią. 30 jų gauna karštą sriubą į namus. Dažnai maltiečiai būna vieninteliais žmonėmis, kurie juos aplanko. Panevėžio aktyvių jaunųjų maltiečių grupę sudaro 36 asmenys.
Daugiau informacijos www.maltiečiai.lt.
Ryšių su visuomene skyrius



