Kviečiame teikti paraiškas kultūros ir meno stipendijoms gauti

G. Kartano nuotr.
Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Kultūros ir meno skyrius jau daugiau kaip 10 metų organizuoja kultūros ir meno stipendijų konkursą. Jaunuosius miesto kūrėjus Savivaldybė skatins ir šiais metais – paraiškų laukiama iki kovo 26 d.
Paraiškas Kultūros ir meno stipendijai gali teikti mieste gyvenantys ir (ar) dirbantys pilnamečiai kultūros ir meno kūrėjai, kurių veikos objektas yra kultūra, menas bei jų sklaida. Prioritetai teikiami originaliems, inovatyviems kūrybiniams projektams, taip pat jauniems (iki 35 m.) kultūros ir meno kūrėjams. Vertinant paraiškas taip pat bus atsižvelgta į numatytus projekto rezultatus, projektų sklaidą, kultūros ir meno kūrėjo ankstesnės veiklos rezultatus, aktualumą Panevėžio miestui. Šiemet Vilniuje vyks Dainų šventė, tad dar vienas prioritetas – veiklos, orientuotos būtent į šią šventę.
Paraiškos priimamos iki kovo 26 d. (imtinai).
500 Eur stipendija gali būti skiriama nuo vieno iki penkių mėnesių.
Išsamesnė informacija apie kultūros ir meno stipendijų konkursą pateikta www.panevezys.lt – Konkursai. Kilus klausimų skambinkite tel. + 370 45 501 215, 501 246 arba rašykite laišką el. paštu [email protected].
Panevėžio miesto biudžete kultūros ir meno stipendijoms numatyta 20 tūkst. Eur suma.
Komunikacijos skyrius



