Panevėžyje rinksis geriausi boksininkai

Nuotrauka iš 2012 m. Vaikystės šventės archyvo
Lapkričio 7-9 dienomis Panevėžyje „Cido“ arenoje vyks 15-asis tarptautinis Vitalijaus Karpačiausko vardo bokso turnyras. Varžybų pradžia - 16 val.
Dėl geriausio boksininko vardo kovos apie 80 sportininkų iš Lietuvos, Suomijos, Norvegijos, Baltarusijos, Latvijos, Ukrainos, Rusijos, Estijos ir Lenkijos. Kovos vyks suaugusiųjų, jaunimo ir jaunių amžių grupėse.
Turnyro metu įvyks dvi profesionalių boksininkų dvikovos: panevėžiečio Simo Vološino ir Baltarusijos čempiono dvikova, svorio kategorijoje iki 64 kilogramų bei Aido Balčiausko ir Rusijos sportininko kova, svorio kategorijoje iki 75 kilogramų.
Finale šios sporto šakos aistruoliai pamatys ir moterų dvikovą. Svorio kategorijoje iki 63 kilogramų susikaus panevėžietė Rūta Sutkutė ir Norvegijos atstovė.
Šeštadienį, lapkričio 9 d. su Ukrainos sportininku susigrums vienas geriausių Lietuvos boksininkų, Londono olimpinių žaidynių prizininkas Evaldas Petrauskas.
Renginį organizuoja Panevėžio bokso federacija, vaikai iki 12 m. įleidžiami nemokamai.
Parengė Ryšių su visuomene skyrius



