Prancūzijos ambasada dalyvaus kultūros sostinės renginiuose

Šiandien Panevėžio miesto meras Vitalijus Satkevičius, jo pavaduotoja Regina Eitmonė ir Kultūros skyriaus vedėja Loreta Krasauskienė susitiko su Prancūzijos ambasados kultūros atašė Lysianne Caron, kuri atvyko pasitarti dėl dalyvavimo renginyje „Panevėžys – kultūros sostinė“.
Prancūzijos ambasados kultūros atašė buvo supažindinta su miesto kultūriniu gyvenimu, pristatytos kultūros įstaigos, kasmečiai renginiai ir būsimos šventės programa.
„Galime pasidžiaugti, kad Prancūzijos ambasada viena pirmųjų atsiliepė į mūsų šventės organizatorių kvietimą. Esame jiems labai dėkingi ir tikimės, kad panevėžiečiams patiks Prancūzijos kultūros pristatymas mieste kovo mėnesį“, - sakė meras V. Satkevičius.
Prancūzijos kultūros atašė pasiūlyta Dailės galerijoje surengti prancūzų meno parodą, paskaitą apie Prancūzijos meno paveldą bei edukacines programas apie šalies meno, kultūros ypatumus, parodyti filmą tradiciniame tarptautiniame filmų festivalyje „Europos kinas ir dieną, ir naktį“, surengti įvairaus žanro muzikinių kolektyvų, atlikėjų pasirodymą įvairiose miesto kultūros erdvėse bei bibliotekoje „Židinys“ surengti nacionalinių moterų drabužių akciją.
Prancūzijos ambasados kultūros atašė L.Caron padėkojo už šiltą priėmimą ir pažadėjo kuo aktyviau dalyvauti projekto „Panevėžys – kultūros sostinė“ renginiuose.
Ryšių su visuomene skyrius











.gif)




.png)
.jpg)





















.jpg)

.jpg)
.png)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

.png)


.png)